ניקוי משרד מקצועי ויסודי – עץ האלון

שירותי ניקוי משרדים - למה חשוב לשים לב

 

משרד נקי הוא מרכיב בסיסי לסביבת עבודה נעימה ומזמינה, הן עבור העובדים והן למבקרים במקום. אז כדי שתזכו במשרד נקי כמו שצריך, הנה שורה של המלצות ודגשים בנושא.

 

דגשים וטיפים לניקיון משרדים

חשוב לדעת כי ניקיון למשרדים שונה באופיו מניקיון של בית, לכן יש לשים לב לפרטים מסוימים כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • הדבר הכי חשוב הוא למצוא חברות ניקיון משרדים מקצועיות ומומלצות שפועלות בתחום הרבה שנים. מדובר בחברות המחזיקות צוות גדול ומיומן של עובדים, וזמינות לספק מענה לכל סוג של עבודות ניקיון. עדיף גם שיספקו מענה שלם לצרכי תחזוקת המשרד.
  • בייחוד למשרדים, עדיף לבחור חברת ניקיון מוכרת וגדולה על פני חברה קטנה או איש ניקיון עצמאי. העבודה מול חברת ניקיון גדולה תבוצע באופן מסודר עם מינימום התעסקות מצד עובדי המשרד בנושאי הניקיון של המקום. חברה כזו תוכל לספק מענה לכל צורך, בעיה או בקשה.
  • מכיוון שבעולם העסקי זמן שווה כסף, ניקיון למשרדים צריך להתבצע בשעות שנוחות לכם, גם אם זה מוקדם בבוקר או מאוחר בערב. בחרו בחברה המסוגלת לעשות זאת ולעמוד בלוחות זמנים שנקבעו מראש. כלומר, חברה המגיעה בדיוק בשעה הייעודה ומסיימת את העבודות במועד שהוגדר. על ידי בחירה בחברת ניקיון גדולה גם תיהנו מרמה גבוהה של גמישות לשינויים לא מתוכננים מצידכם בלוחות הזמנים, או להוספת מועדי ניקיון נוספים, למשל אחרי מסיבה ספונטנית במשרד.
  • חשוב מאוד שניקוי משרד יבוצע עם חומרי ניקוי איכותיים נושאי תו תקן ומתאימים, שישמרו ולא יגרמו נזק לרכוש כמו רהיטים, ריצוף ייחודי, מחשבים וכדומה. וכמובן, חומרים שלא יזיקו לשוהים בחלל הסגור של המשרד. כמו כן, דאגו לכך שניחוחות חומרי הניקוי יערבו לאפכם ויתאימו לאווירה המבוקשת במשרד, בין אם צעירה ורעננה, מכובדת וסולידית, יוקרתית וכן הלאה.
  • חשוב לבחור בחברה המתמחה בשירותי משרדים לניקיון אשר תספק לכם תחת כתובת אחת מענה לכל צרכי המשרד, בין אם מדובר בניקוי סוג מיוחד של רצפות שיש, פוליש לרצפות, ניקוי חלונות וגופי תאורה בגובה, ניקוי ציוד אלקטרוני, ניקוי כסאות מנהלים מעור, ספות עם ריפוד עדין, ניקוי ארונות של מטבחון ועוד.
  • בכדי להבין אם שירותי הניקיון שאתם מקבלים עונים לצרכים שלכם, תוכלו לקבוע יום ניסיון שבו תוכלו לבחון את כישורי החברה. כלומר, לבחון האם עבודות הניקיון שמסופקים עומדים בסטנדרטים שלכם. במידה וכן, המשיכו לחתימת חוזה ועדיף כמה שיותר ארוך כי חברות ניקיון טובות ואמינות אינן עניין של מה בכך.

 

ניקוי משרד

חברת ניקיון רצינית ומומלצת

מחפשים חברת ניקיון משרדים מומלצת? כדאי לכם ליצור קשר עם חברת עץ האלון, המספקת שירותי ניקיון משרדים בסטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד. החברה עובדת באישור משרד התמ"ת ונחשבת למובילה בתחום משרדים ניקיון בזכות רמה גבוהה במיוחד ומענה מקיף לכל צורך.

חברתנו מספקת שירותי ניקיון ותחזוקת משרדים בכל היקף. האיכות ניכרת בצוות מיומן המבצע את העבודות בהתאם לדרישות הלקוח תוך הקפדה על לוחות זמנים, תוך שימוש בציוד ובחומרי ניקוי מעולים. בנוסף, אנו מספקים לכל משרד שירות מותאם אישית, בכל שעה ויום לרבות בשעות הערב, וביכולתנו להתמודד עם ניקוי משרדים בכל קנה מידה, לרבות מגדלי משרדים גדולים.

שירותי ניקיון משרד של החברה מספקים מענה שלם לכל צרכי התחזוקה והניקיון, כולל בין היתר ניקוי חלונות (לרבות רישיון לניקוי חלונות בגובה בסנפלינג), ניקוי קירות מסך, ניקוי משרדים יסודי אחרי שיפוץ או אחרי מסיבה, וכן ניקוי של כל חללי ומרכיבי המשרד לרבות ניקוי ציוד מחשבים כמו מקלדות ומסכים, ניקוי חדרי ישיבות, ניקוי מטבחון, חדרי שירותים, ניקוי מעלית, חדרי מדרגות ועוד.

להזמנת שירותי ניקיון משרדים מקצועיים מגורם מומלץ ואמין, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עץ האלון בטלפון 04-8577576 ו- 054-9461848.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן