ניקיון משרדים

עסקים הזקוקים לניקיון רציני של משרדם לאחר שיפוץ מהותי, פונים לחברת עץ האלון כיוון שהם יודעים שיש על מי לסמוך. לאחר שנים רבות של עיסוק בתחום זה פיתחו דפוסי עבודה יוצאי דופן המעניקים להם מקום בולט מעל המתחרים.

פעולות של חברת ניקיון משרדים לאחר שיפוץ

השיפוץ נועד להרחיב את שטחו של המשרד, לבצע בו שינויים של מיקומים ובגודלם של החדרים, להדביק ריצוף חדש, לוחות עץ ולעצב אותו מחדש כך שיהיה לעובדים הרבה יותר נעים לעבוד בו וללקוחות תהיה תחושה נפלאה בהיכנסם למשרד המחודש.

בתום עבודות הבנייה קיים לכלוך רב בכל רחבי המשרד ולכן חברת ניקיון  דואגת לפנות את כל הפסולת המיותרת למכולות כדי לפנות את התכולה מהשטח באופן חוקי לאתר מורשה. לאחר מכן מבצעים ניקיון מאסיבי בכל המשרד, באולם הכניסה, בכל חדר ובכל פינה.

העבודה מתבצעת גם במטבח, בחדר האוכל, חדרי הישיבות והשירותים. המשרד מתחיל לקבל צורה ולאחר השטיפה הרצינית של המרצפות וניקיון הדקים הכול נראה הרבה יותר טוב ומוצלח.

להשלמת הניקיון, מבצעים עבודת הברקה של המרצפות באמצעות מכונת פוליש ייעודית המנקה כל פינה וכל זווית על פני כל מרצפת ויוצרת במקביל גם מרצפות מבריקות וגם מורידה שאריות של חומרי בנייה שנותרו על המרצפות.

פעולות שוטפות של תחזוקה במשרדים ובמבנים על ידי חברת ניקיון משרדים

אחד מדפוסי ההתנהלות הנוחים ביותר במשרדים הוא עבודה סדירה עם חברת ניקיון בחיפהעובדי הניקיון מגיעים באופן קבוע למשרדים השונים בזמנים שנקבעו מראש ומבצעים את כל העבודות הנדרשות.

במבנים רבים, עבודות הניקיון  מתבצעות באופן גורף בכל המשרדים הקיימים בו על כל קומותיו. חברת הניהול של הבניין בוחרת בגוף מקצועי כך שהלקוחות ייהנו להגיע למשרד נקי וכך מתבצעות עבודות הניקיון לאורך כל היום והערב במשרדים השונים עד השלמת מלוא המשימה.

במבנים הללו אנו מבצעים גם פעולות של ניקיון החלונות בחלק החיצוני של הבניין באמצעות סנפלינג. העובדים שעברו הכשרה של עבודה בגובה, יורדים מהגג באמצעות רתמות מאובטחות ומנקים את כל שטחי החלונות מהקומה העליונה ועד הקומה התחתונה. העובדים נעזרים בחומרי ניקוי איכותיים המבריקים את החלונות באופן יסודי. בנוסף לכך הם מנקים כתמים מיוחדים כמו לשלשת של ציפורים כדי שכל החלונות יהיו נקיים משני הצדדים.

שירותי ניקיון משרדים

משרדים רבים מעדיפות שעובדים יגיעו במועדים שעליהם סוכם למשרדם כדי לבצע ניקיון יסודי. הסיבה לכך היא שהן העסיקו בעבר עובדי ניקיון שמדי פעם לא הגיעו לבצע את הניקיון עקב סיבות שונות וכך נוצרה עוגמת נפש גדולה.

אנו מעסיקים צוות גדול של עובדים שרובם עובדים קבועים כבר כמה שנים והם מגיעים באופן קבוע למשרדים שבהם נדרש לבצע ניקיון.

אם עובד מסוים לא נמצא אנו דואגים למחליף שיגיע במקומו, כדי לא ליצור אכזבה אצל הדיירים שיגיעו למשרד שלא עבר ניקיון במהלך היום.

עובדים עושים כל שניתן כדי לבצע עבודה מאסיבית בכל מקום שנדרש בו ניקיון ברחבי המשרד.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן