ניקיון משרדים בצפון

הצורך בניקיון משרדים בצפון, רותם את חברת עץ האלון למערך לוגיסטי ממוחשב ומיוחד המותאם לצרכים של כל אחד מהלקוחות שלנו. הצוותים המבצעים ניקיון משרדים בצפון דואגים להביא עימם לכל לקוח את כמות חומרי הניקוי הייעודיים המתאימים על פי חומרי הגלם שמהם בנוי כל משרד, חומר מיוחד לעץ ולפרקטים, לברזל, לעור, לבד וכו'.

אנו מודעים לצורך של כל עסק בניירת לניגוב ידיים, נייר טואלט ומושבי אסלה ומספקים להם את מלוא הכמות הנחוצה להם עד ההגעה הבאה של צוות הניקיון.

ניקיון משרדים בצפון עם עץ האלון

האחריות שלנו מובילה לתכנון מדויק של ניקיון כל אחד מהמשרדים של הלקוחות שלנו. אופיו של כל המשרד, תחום העיסוק שלו וכמות העובדים הם אלה שמכריעים מתי יתבצע הניקיון.

אנחנו ערוכים לכל צורך ולכן מגיעים השכם בבוקר למשרדים מסוימים וכך העובדים נכנסים על הבוקר למשרדים נקיים וריחניים, מגיעים במהלך היום תוך ביצוע עבודה שקטה כדי שלא להפריע לעובדים בעבודתם השוטפת או מגיעים בכל ערב לאחר שאחרון העובדים יצא מהמשרד.

בכל אחת מהאופציות אנו מבצעים ניקיון משרדים בצפון בתשומת לב רבה כאילו מדובר בבית שלנו ודואגים שכל נקודה שבו תהיה מבריקה.

המעטפת שלנו מותירה משרדים נקיים מאד לאחר שבוצע ניקיון של החלונות הענקיים וקירות המסך, הפרקטים, המרצפות, המטבח, השירותים ובוצעו כל המשימות הנוספות על פי תכנית העבודה המסודרת המשויכת לכל משרד.

ניקיון משרדים בצפון לאחר שיפוץ

המעטפת המלאה שאנו מעניקים ללקוחות יוצרת אצלם שקט נפשי ולכן אנו נדרשים לבצע גם שיפוצים במשרדים הכוללים את דרישת המנהלים. הוצאת פרקטים ישנים והתקנת פרקטים מודרניים חדשים, הדבקת מרצפות גדולות במרקם איכותי על המרצפות הקיימות, בניית קירות גבס, החלפת ארונות, דלתות, צנרת וכל צורך אחר.

עובדי האחזקה המיומנים שלנו מבצעים את כל העבודות באחריות גדולה ותוך פרק זמן קצר ככל שניתן בסיום העבודות השונות מבצעים עובדי ניקיון משרדים בצפון את עבודת הניקיון המאסיבית להוצאת כל הפסולת, לניקיון מדוקדק של כל הריהוט, המחשבים והציוד הנלווה כך שאפשר יהיה לחזור לשגרה.

להשלמת העבודה מנקים את המרצפות באמצעות מכונת ליטוש חדשנית המשאירה רצפה מבריקה במיוחד, מצוחצחת וללא כל כתם.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן