ניקוי חלונות בחיפה

שירותי ניקוי חלונות בחיפה

במשרדים המודרניים והחדשים משלבת חברת עץ האלון מעבר לניקיון המשרדים גם ניקוי חלונות בחיפה באמצעות עבודות סנפלינג בגובה.

ניקוי חלונות בחיפה עם עץ האלון

בעקבות הצורך הגובר לניקוי חלונות במבנים רבי קומות, שלחנו עובדים אחראים שלנו לקורסים ייעודיים הם קיבלו הכשרה והסמכה לביצוע עבודות באמצעות סנפלינג. זו עבודה שדורשת אחריות רבה לאור העובדה שנמצאים בין שמים וארץ ולכן חייבים להיות קשורים באמצעות רתמות בטיחות ייעודיות שנקשרות מהגג כלפי מטה לכל אחד ואחד מהעובדים.

בשיטת ניקוי חלונות בחיפה נתלים העובדים על דפנות המבנה, נעזרים במעלון המסיע אותם ואת חומרי הניקוי והציוד לאורכם ולרוחבם של המבנים וכך מנקים חלון אחר חלון, קומה אחר קומה עד שמשלימים את כל המשימה.

על החלונות מצטברת כמות גדולה של אבק וחול במיוחד במבנים הממוקמים בסמוך לחוף הים ולכן מנקים את החלון כמה פעמים כדי לוודא שכל הפסולת הוסרה. מעבר לכך קיימים גם כתמי לכלוך הנדבקים לחלונות כמו לשלשת של צפרים והעובדים מתעכבים ומנקים כל כתם בחומר ממיס כדי שלא יפריע לנראות.

ניקוי חלונות בחיפה לאחר שיפוץ

לאחר שיפוץ יש צורך בניקוי מיוחד של החלונות הפנימיים בכל משרד. ברשותנו ציוד נוח במיוחד לביצוע המשימות הללו, סולמות מיוחדים וכלים מאסיביים נוספים המאפשרים לעובדים שלנו לטפס ולנקות כל חלון לאורכו ולרוחבו כדי שיהיה נקי כמו מראה, ללא אבק וללא לכלוך.

עבור המשרדים שמהם אפשר לראות את הים ואת הנופים יפהפיים נוספים, ניקוי חלונות בחיפה זו עבודה הכרחית כדי שכולם יוכלו ליהנות מהטבע באמצע יום העבודה. אז אם אתה זקוק לחברת ניקיון בחיפה אז אל תהסס לפנות אלינו בהקדם!

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן