ניקיון משרדים בערב

שירותי ניקיון משרדים בערב

אחת הבקשות הנפוצות של מנהלי המשרדים היא ניקיון משרדים בערב. הסיבה שהם פונים לחברת עץ האלון ומבקשים זאת היא כיוון שלאורך כל היום קיימת פעילות תוססת במשרדים ובחדרי הישיבות והגעתם של עובדי הניקיון מפריעה לעבודה השוטפת.

ניקיון משרדים בערב עם עץ האלון

לאחר שאחרון העובדים יוצא הביתה, מגיעים הצוותים שלנו ומבצעים ניקיון משרדים בערב. בדרך זו אנו מסדרים ומנקים את כל מה שקרה במשך היום. ניקיון יסודי במטבח כך שהכול יהיה ערוך עבור היום החדש, כלי אוכל נקיים, ריהוט נקי ומאורגן בחדר האוכל, ארונות, מקרר, מזון על המדפים הכול חוזר למקומו.

ניקיון משרדים בערב כולל ניקיון מושקע בכל אחד מהחדרים וחדרי הישיבות, ניקוי אבק, חלונות, מחשבים וציוד נלווה, ריקון האשפה מפחי הזבל ושטיפה יסודית של הפרקט או האריחים.
כשהעובדים לא נמצאים מנקים ללא הפרעה את השירותים באמצעות חומרי ניקוי וחיטוי מהשורה הראשונה כדי להסיר כל אפשרות לזיהום או להימצאותם של חיידקים בשירותים.

ניקיון משרדים בערב אחרי שיפוץ

כשקיים צורך לבצע תיקונים או שיפוצים מינוריים, אנו מבצעים זאת בערב כמו לדוגמה החלפת ברז, נורות, תיקון נקודתי של פרקטים או אריחים. בתום יום העבודה מבצעים ניקיון משרדים בערב כך שהעובדים מגיעים בבוקר ולא מורגש השיפוץ שבוצע והעבודה מתנהלת כסדרה.

אם יש צורך בשיפוץ רחב יותר, מבצעים זאת בעיקר בימי חופשה מרוכזים כמו בחול המועד ובתום החגים העובדים נהנים ממשרדים מחודשים ויפהפיים לאחר ביצוע ניקיון משרדים בערב להשלמת המשימה.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן