אחזקת מבנים בחיפה

חברת עץ האלון מבצעת אחזקת מבנים בחיפה, כל מבנה הוא בגודל אחר ומכיל כמות שונה של משרדים בכל קומותיו. מכיוון שקיימים מבנים ישנים ומבנים חדישים, עבודת ניקיון המשרד והאחזקה שונה בכל אחד מהמבנים ואנו מתאימים את אופן ההתנהלות של הצוותים שלנו לנדרש בכל אחד מהמבנים.

אחזקת מבנים בחיפה – עץ האלון

הנהלות של מבנים רבים מעדיפות שחברת ניקיון אחת תהיה אחראית על הניקיון בכל המשרדים בבניין. אופציה זו היא נוחה מאד, שעות העבודה מתחלקות בין המשרדים השונים והצוותים שלנו שנמצאים במבנה לאורך כל היום יכולים לסייע בכל תרחיש שקורה בנושא אחזקת מבנים בחיפה.

השירותים הרבים הכלולים באחזקת מבנים בחיפה

עובדי החברה מעניקים עבודות אחזקה בתחומים רבים כמו טיפול במערכות כיבוי אש גילוי עשן וספרינקלרים, תיקון דלתות ומנעולים, אחזקת מחסומי החניה, החלפת נורות, טיפול שוטף במיזוג האוויר, בדיקת תקינות הגנרטור, מערכות הידראוליות, בריכת המים הממוקמת על הגג, תקינות הצנרת בדיקת הציוד לשעת חירום ועוד.
בנוסף לכך הם מוודאים שהבדיקות התקופתיות של הציוד האקוטי יבוצעו במועד כמו המעליות, מערכות החשמל, המערכות הסולאריות ומערכות מתוחכמות נוספות.

 

ניקיון ואחזקת מבנים בחיפה

צוותי החברה מנקים על פי לוח זמנים שנקבע מראש באופן מאסיבי את כל המשרדים בכל קומות המבנה. מעבר לכך, הם מנקים את הלובי ואת כל השטחים המשותפים בקומת הכניסה ובחניה.
אחזקת מבנים בחיפה מבצעים רק עם המקצוענים המכירים היטב את כל נושא התחזוקה בבניינים השונים.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן