חברת ניקיון משרדים בנתניה

שירותי ניקיון משרדים בנתניה

ניקיון משרדים בנתניה מומלץ לבצע עם חברה ששמה הולך לפניה כיוון שעובדיה מבצעים את העבודה על הצד הטוב ביותר, באופן מקצועי ואיכותי. חברת עץ האלון מעניקה שירותי ניקיון ייחודים לעסקים רבים בנתניה ובסביבותיה כבר שנים רבות. הצוותים שלנו מגיעים באופן קבוע למשרדים בכל אזורי התעשייה, במרכז העיר ובקרבת בתי המלון .

עץ האלון אינה כמו כל חברות ניקיון משרדים בנתניה

המטרה שלנו היא לנקות משרדים כך שכל העובדים יעבדו במקום נקי ובריא. אנחנו מבצעים ניקיון משרדים בנתניה תוך שמירה על אסתטיקה גבוהה בכל פינה.

תהליך העבודה שלנו הוא ייחודי לכל אחד מהמשרדים על פי הצורך שלו. ההנהלה של כל משרד מכתיבה את לוח הזמנים הנוח לעובדים כדי לא להפריע להם במהלך עבודתם. במשרדים גדולים שיש בהם הרבה עובדים אנחנו מנקים בכל יום, מרוקנים את פחי האשפה ודואגים לסביבה נקיה לכל עובד ובמשרדים הקטנים אנו מבצעים ניקיון יסודי אחד ליומיים שלושה.

חדרי הישיבות שיש בהם הרבה פעילות עסקית מקבלים מאתנו יחס מיוחד, אנחנו מנקים היטב את השולחן הארוך את הכמות הגדולה של הכיסאות, קירות מסך ,חלונות וכל פריט נוסף הקיים בחדר זה. ההרגשה הטובה של האורחים ושל המארחים כשכולם נכנסים לחדר ישיבות נקי וריחני היא נפלאה.

מהלך העבודה בניקיון משרדים בנתניה

חברת עץ האלון עוסקת בניקיון משרדים בנתניה כבר תקופה ארוכה ולכן התכנית מתבצעת על פי שיטות עבודה ונהלי עבודה שהוכיחו את עצמם כיעילים מאד לאורך כל הדרך. בשלב הראשון מבצעים ניקיון של כל המשטחים ברחבי המשרד מאבק, שולחנות כיסאות, אקססוריז, מסכים ועוד. לאחר מכן מטפלים במטבח, שוטפים את כל הכלים, מסדרים, מארגנים, מנקים את משטחי השיש, המקרר, הטוסטר וכל ציוד אחר הקיים בו.

דואגים שהשירותים, המראות וכל הכלים הסניטריים יהיו מצוחצחים תוך שימוש בחומרי ניקוי חזקים כדי לשמור על בריאות העובדים וממלאים מלאי מספיק גדול של נייר טואלט, ניירות ניגוב ידיים ומושבי אסלה עד הביקור הבא שלנו.

השלב האחרון הוא ניקוי המרצפות בכל המרחב או לחילופין ניקוי הפרקט בחומרים המתאימים לכך בלבד. בתום השטיפה אנו משאירים משרד נקי מצוחצח וריח נפלא נישא באוויר.

פיקוח ובקרה על ניקיון משרדים בנתניה

מנהלי החברה מבצעים פיקוח ובקרה מתמיד על העובדים שלנו בכל אחד מאתרי העבודה. אנו מוודאים שהצוותים הגיעו במועד שנקבע, ביצעו את מלוא המטלות והשאירו משרדים נקיים וריחניים לשביעות רצונם של בעלי העסקים.

 

ניקיון משרדים בנתניה הכולל עבודה בגובה

החלונות החיצוניים במבנים השונים מתלכלכים מכמויות של אבק, חול וכתמים נוספים במיוחד במבנים המצויים בקרבת הים או באזורי בנייה. הדרך היעילה ביותר כדי לנקות אותם היא באמצעות סנפלינג. העובדים המיומנים שלנו יורדים מהגג ומנקים את החלונות של כל הקומות מלמעלה עד למטה באופן סיסטמטי ויסודי.

במסגרת עבודות האחזקה שלנו במשרדים, אנו בודקים מעת לעת את מצב הצנרת והאינסטלציה לאור הקרבה לים והקורוזיה. במידת הצורך וכדי למנוע פיצוץ בצנרת אנו מציעים ללקוחות להחליף צנרת שקיימת שנים רבות והיא כבר לא במיטבה.

במשרדים הממוקמים בבתים חד קומתיים או בתים פרטיים, אנו מטפלים גם בגינה הקיימת סביב הבית. לאורך כל השנה נהנים העובדים מגינה פורחת בשפע של פרחים עונתיים ומריח הפירות בעצי הפרי ששתלנו בה.

העובדים נהנים גם מניקיון משרדים בנתניה וגם מגינה מטופחת סביבם כך שהם מרגישים שהם נמצאים בטבע.

חברת ניקיון בנתניה עץ האלון

יש רגעים בחיים שבהם אנשים מן השורה לא יכולים להתמודד עם כלל המשימות שהם צריכים להשלים, על מנת להפיק אירועים חשובים. אם למשל אתם אחראי משאבי אנוש שרוצים להשלים את ההפקה של האירוע הגדול בחברה. או שאתם משפחה פרטית שמבקשת להפיק מסיבת יום הולדת בבית, אתם חייבים להשכיר את שירותה של חברת ניקיון בנתניה, על מנת לסיים את הערב כשאולם האירוע מסודר להפליא ואתם יכולים לסיים את היום בשלווה. גם אם בעולם לא יצא לכם להזמין חברת ניקיון פרטית, היום קל יותר מאי פעם למצוא המלצות על החברות המומחיות בתחום, כמו חברת עץ האלון ולהחליט ביחד על השירותים שיהפכו את החגיגה שלכם להצלחה מסחררת.

מתי להזמין חברת ניקיון בנתניה?

אם אתם רוצים להפיק אירוע גדול במיוחד, אתם חייבים להשכיר את השירותים של חברת ניקיון בנתניה, בצורה המתאימה. על פי רוב, חשוב להסתכל על הגודל של האירוע, כגורם שמכתיב את תהליך העבודה המשותף עם החברה שלכם. ככל שמדובר על אירוע גדול יותר, החברה צריכה להשקיע יותר משאבים ויותר אנשי צוות על מנת לעזור לכם להחזיר את האולם לקדמותו. כמו כן, אם יש צורך לנקות את האולם מבעוד מועד, החברה צריכה להיות מודעת לבקשה וכך לתכנן את לוחות הזמנים לאירוע בצורה המתאימה. מה שאומר שההמלצה של רבים מאנשי המקצוע היא להתקשר עם אנשי חברת הניקיון כמה שיותר מוקדם ולשריין את החברה לקראת האירוע הגדול שלכם.

שירותי ניקיון בנתניה ברמה הגבוהה ביותר

לכל מטרה שלא תהיה ולכל צורך שאתם רוצים, ההשכרה של אנשי חברת ניקיון היא החלטה מעולה שיהיה לכם קל מאוד לנצל. כל מה שאתם צריכים לעשות על מנת ליצור רושם ראשוני מנצח הוא להאציל את הסמכות לאנשי מקצוע. לצוות המיומן שלנו, אנשי חברת עץ האלון, יש את כל המיומנויות, אנשי המקצוע והיכולות לחשוב מחוץ לקופסא, כדי ליצור לכם את השירות הנכון. אז אל תחששו להרים את הטלפון ולתכנן את האירוע הגדול החשוב והיוקרתי שעליו חלמתם.

חברת ניקיון באזור נתניה עם המלצות

 

חברות ניקיון משרדים בנתניה

המשרד הוא המקום שבו אתם מבלים את מרבית שעות הערות שלכם במהלך השבוע. זה הוא מרכז תעסוקתי, מסחרי, חברתי ומקצועי שבו עוברים בכל יום עבודה עשרות אנשים והוא חייב להציג את החברה שלכם באור חיובי אל מול כולם. החל מאורחים ולקוחות וכלה בעובדים ונותני שירותים, האופי של המשרד מתבטא ביכולת לשמור על חלל העבודה נקי, ריחני, ובעיקר מושלם בכל עת. ואם ממש חשוב לכם לשמור על הסביבה שלכם מטופחת בכל שעות העבודה, אתם יכולים וצריכים להשכיר את שירותיה של חברת שירותי ניקיון משרדים בנתניה. אנחנו, אנשי חברת עץ האלון נציע לכם חבילת שירותים המתאימה לצרכים המיוחדים של החברה שלכם, ונשמור על מצב הנכס לאורך שנים ארוכות.

שירותי ניקיון משרדים בנתניה

כל מנהל שרוצה לאפשר לעובדים שלו את תנאי העבודה האידיאליים, חייב להשכיר את שירותיה של חברת שירותי ניקיון משרדים בנתניה ויפה שעה אחת קודם. ואולם, אם אתם רוצים להימנע מהוצאת כספים מיותרת, המטלה הראשונה שאתם צריכים להשלים היא היצירה של התקציב המתאים לעבודה שלכם. כמובן שיש המון חברות שיכולות לתת לכם מענה בתקציב שלכם. אבל האמינות והיצירה של קשר אישי עם הצוות שמגיע מידי יום למשרד שלכם, היא עוד דרישה בסיסית שאתם רוצים להבטיח שתתקיים. את מכלול הדרישות והבקשות שאתם רוצים לקבל, רצוי להציג מבעוד מועד לאנשי החברה שאיתה אתם בוחרים לעבוד. בצורה כזו תקבלו את הצעת המחיר המקיפה ביותר, ותוכלו לעמוד על הדרישות שלכם, במשא ומתן הוגן.

שיתוף פעולה ואמון – הם קלפים חשובים

בית העסק שלכם הוא הנכס הכי חשוב שיש לכם ואתם לא יכולים להפקיד אותו בידיים של אנשים שאתם לא מכירים, מבלי ליצור יחסי אמון ברמה כזו או אחרת. אנחנו, אנשי חברת עץ האלון, מבינים את כל החששות והאתגרים שלכם. מה שאומר שנעשה את כל המאמצים על מנת לאפשר לכם להרגיש בנוח עם המטלות שאתם צריכים להשלים. והכל תוך שימוש בטכניקות ניקוי מעולות ואיכותיות, בכל אחד מהחדרים במשרד מידי יום ביומו.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן