ניקיון לאחר שיפוץ בחיפה

כשמסתיימים השיפוצים במשרדים, ממהרים כבר להיכנס למשרדים המחודשים, כדי לחזור לפעילות עסקית שגרתית, כך שכל עובד יעבוד מחדרו. לשם כך אתם נדרשים להזמין חברת ניקיון אחרי שיפוץ חיפה שתבצע ניקיון יסודי מהרצפה ועד לתקרת המשרד החדש או המשופץ.

 

 

ניקיון לאחר שיפוץ חיפה

המשימה אינה פשוטה, בפעולות ניקיון אחרי שיפוץ חיפה יש לבצע משימות רבות של איסוף הפסולת ניקיון יסודי פוליש ועוד. הדרך הנכונה והנוחה ביותר היא לשכור את חברת עץ האלון המתמחה בניקיון משרדים לאחר שיפוץ כדי שעובדיה יבצעו את הפעולות הנדרשות.

שיטת העבודה לצורך ניקיון אחרי שיפוץ חיפה

נציג שלנו מציע לראות את המשרד שיש צורך לבצע בו ניקיון אחרי שיפוץ חיפה, בוחן את גודלו של השטח ואת מצבו של המשרד לאחר השיפוצים ומעריך מה יהיה אורכו של התהליך, עניין של יום אחד או מעבר לכך וכמה עובדים ינותבו לטובת ניקיון משרד זה. לאחר שמסכמים על העלויות ומועד הביצוע, התכנית יוצאת לדרך.

 

 

התארגנות לקראת ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה

ההמלצה היא לשכור חברה שמבצעת עבודות ניקיון אחרי שיפוץ חיפה באופן תדיר כך שעובדיה יודעים איך להתמודד עם כל לכלוך קשיח, יש להם מכולות לאיסוף הפסולת, הם יודעים לאיזה אתר מורשה הם יוכלו לשלוח את תכולת המכולות לפריקה על פי ההנחיות של המשרד לאיכות הסביבה. בדרך זו המלאכה תתבצע בזמן קצר מאד.

ניקיון אפקטיבי מושג בשלבי עבודה נכונים בתוך המשרד. הנושא האקוטי הוא ניקוי המרצפות מהחומרים שנדבקו אליהן כמו דבק, בטון, רובה, צבע ועוד. אנו משתמשים בחומרי ניקוי מיוחדים הממיסים את כל מה שדבוק למרצפת אך לא פוגם במרקם של המרצפת. העובדים מוודאים שכל השטח של כל מרצפת נקי לחלוטין ובשלב זה הם מפעילים את מכונת הפוליש כדי לשייף ולהבריק את כל שטח המרצפות בעזרת חומרי ניקוי ייעודיים, הנראות של המרצפות לאחר הפוליש היא נפלאה והמשרד מתגלה במלוא הדרו.

 

 

טיפול בנושאים שונים במשרד במהלך ניקיון אחרי שיפוץ חיפה

עובדי החברה עוברים על הפריטים השונים במשרד ומבצעים ניקיון אחרי שיפוץ חיפה, לצורך ניקוי חלונות בחלק הפנימי שלהם, תריסים על כל שלביהם, מסילות, מסגרות אלומיניום ועוד. גם את החלק החיצוני של החלונות אנו מנקים באמצעות סנפלינג. העובדים יורדים מהגג בעזרת רתמות מאובטחות ומנקים היטב את החלונות כך שיהיו מבריקים ונעימים למראה.

מנקים את החדרים השונים מאבק ומפסולת שהצטברה בהם לאורך השיפוץ, אבנים, חול, שאריות של חומרי איטום ועוד. העבודה מתחלקת בין העובדים השונים על פי שלבי העבודה כדי לא ליצור עבודה כפולה או שדברים לא יפלו בין הכסאות.

הריהוט מקבל טיפול מיוחד, מנקים את כל הפריטים מאבק, באמצעות מכונה ייעודית מנקים את כל הספות ואת כל הכיסאות באופן מקצועי. התהליך מתבצע כמה וכמה פעמים עד שהמים המועברים במכשיר כבר לא יוצאים אפורים או שחורים אלא נוטים לשקופים.

בתום העבודה ברחבת הכניסה ובכל החדרים מתפנים לבצע ניקיון יסודי במטבח, מצחצחים את כל החזיתות של המגירות והארונות, מנקים את כל המרחבים הפנימיים במגירות ובארונות וכן את הצירים ואת החלק האחורי של המגירות.

בהמשך, מבצעים ניקיון סופר יסודי בשירותים. כאן אין פשרות, משתמשים בחומרים חזקים, מבצעים חיטוי כללי ופרטני על כל אחד מהמוצרים, אסלות, כיורים, סבוניות קירות הפרדה ומשטחי שיש.

חדרי השירותים נוצצים ומצוחצחים כך שאפשר להשתמש בהם ללא חשש.

טיפול בדק במסגרת ניקיון אחרי שיפוץ חיפה

לוחות העץ בנויים מחומרים עדינים ולכן יש לטפל בהם בצורה ייחודית. העובדים שלנו מנקים את השטח משאריות של לכלוך ופסולת. את כל המשטחים מנקים בעזרת חומרים ייעודיים היוצרים ניקיון יסודי וגם מבריקים את הלוחות ללא פגיעה במרקם הייחודי שלהם.

לאחר שעוברים על המשטחים כמה וכמה פעמים, החדרים נראים מאד מאד יפים ואפשר להכניס אליהם את הרהיטים החדשים.

מסירת המשרד לאחר הניקיון

מסירת משרד לבעליו לאחר ניקיון אחרי שיפוץ חיפה הוא חוויה נפלאה שבה הלקוח אינו מאמין למראה עיניו לנוכח המשרד הנקי והמדהים שנוצר אחרי השיפוץ.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן