חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה

אילו שירותים ניתנים על ידי חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה

 

יש לכם משרד בפתח תקווה? שוקלים להזמין עבורו שירותי ניקיון קבועים מחברה מומלצת ורצינית? אז לפני הכל, כדאי שתדעו מראש מה בדיוק כוללים השירותים האלו. כדי לסייע לכם בנושא, לפניכם רשימה של שירותים אשר חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה יכולות לספק.

מה כוללים מרכיבי ניקיון משרדים

חשוב לדעת כי מרכיבי ניקיון משרדים בפתח תקווה אינם אחידים. הם משתנים בהתאם לדרישות והמאפיינים של כל משרד. למשל, יש הבדל בין ניקיון של משרדים גדולים מול קטנים, משרדים עם הרבה או מעט עובדים או תנועת מבקרים, משרדים בקומה גבוהה הנדרשים בניקיון חלונות בגובה, או משרדים בקומת קרקע הנדרשים בניקיון ותחזוקה גם של החצר.

כמו כן, חשוב לזכור כי כל חברת ניקיון מציעה סל שירותים שונה, הנקבע בהתאם לכישורי כוח אדם שלה והציוד שהיא מחזיקה. בעיקרון, עדיף לבחור בחברה גדולה שיש לה הרבה עובדים, המספקת סל שירותים כמה שיותר נרחב שכולל גם עבודות תחזוקה. כך מתקבלת כתובת אחת לכל צורכי התחזוקה והניקיון של המשרד.

בנוסף, חברה מקצועית תדאג לתדרך את עובדיה לניקוי המשרד בהתאם למאפייניו, הציוד שיש בו, הפעילות שמתקיימות בו ודרישות מנהליו. כל זאת, במטרה להבטיח שעבודות הניקיון יעלו בקנה אחד עם ציפיות הלקוח.

 

מרכיבי עבודות ניקיון יומיות במשרדים

שירותי ניקיון למשרדים בפתח תקווה, המסופקים על ידי חברה מקצועית, מחולקים באופן מסודר לעבודות המבוצעת באופן יומי, שבועי, חודשי וכדומה. נוהל מסודר כזה מבטיח שבכל יום בשבוע העובד פועל לפי רשימה מסודרת של מטלות שיש לבצע בסדר נכון, יעיל והגיוני.

בתור התחלה, עבודות ניקיון יומיות במשרד כוללות ניקוי של הרצפה, טאטואה ושטיפתה בעזרת חומרי ניקוי איכותיים ונושאי תן תקן, המותאמים לסוג הריצוף שיש במקום. כמו כן, עבודות יומיות כוללות ריקון פחים, ניקוי אבק מריהוט וממשטחים שונים בכל חללי המשרד, סידור וניקוי יסודי של המטבחון וחדרי שירותים, ניקוי דלת כניסה, דלפק קבלת קהל ועוד.

יש לציין כי בכל רכיב שהוזכר מבוצע רצף ברור של פעולות. למשל, ניקוי של מטבחון כולל השבת כלים מהמשרד למטבח ושטיפתם, ניקוי משטח המטבח, ניקוי הכיור, טוסטר, מכונת קפה ומיקרו גל, ניקוי וסידור שולחנות אוכל ומדפים וכו'.

חברות ניקיון משרדים בפתח תקווה

עבודות ניקיון שבועיות וחודשיות במשרד

כאמור, לצד עבודות ניקיון יומיות ישנן גם עבודות שמספיק לבצע כפעם בשבוע, כמובן כתלות במאפייניי וצרכי המשרד והפעילות שמתקיימת בו. כך למשל, במקרים רבים יש כפעם בשבוע לנקות במטבח את הארונות מצידם החיצוני, וכן לנקות כפעם בשבוע את המקרר ולזרוק ממנו אוכל ישן. בנוסף, לרוב מנקים פעם בשבוע את מחשבי המשרד, מסכים ומקלדות, וכן מכשירי חשמל נוספים.

מאידך, יש עבודות ניקיון שמבצעים כפעם בחודש, כדוגמת ניקוי פנימי של ארונות המטבח, ניקוי יסודי של החלונות, הזגוגיות והמסילות, ניקוי של דלתות ומשקופים, ניקוי של מחיצות זכוכית, הסרת קורי עכביש מתקרת המשרד, ניקוי פנלים ועוד.

בנוסף, יש עבודות ניקיון תקופתיות שמבצעים כל כמה חודשים, שלא אחת כוללות גם תחזוקה כמו ניקוי חיצוני של חלונות, ניקוי של תריסים ווילונות, שטיפת פוליש של הרצפות, ניקוי פתחי אוורור וניקוי מסנני מזגנים, ועוד.

 

שירותי ניקיון מקצועיים בהתאמה אישית מלאה

למי שמחפש שירותי ניקיון משרדים איכותי בפתח תקווה כדאי ליצור קשר עם חברתנו. אנו בעץ האלון מספקים תחת כתובת אחת מענה שלם לכלל צרכי הניקיון והתחזוקה של המשרד. המענה מותאם באופן אישי לצרכים ומנוהל באופן מקצועי, מדויק ויעיל.

ההתאמה האישית של שירותי הניקיון מבוססת על פגישה אישית, הנקבעת במשרדי החברה, ובה אנו בוחנים את המקום ומקשיבים לצרכי ודרישות הלקוח. בהתאם לנתונים אלו תיקבע תוכנית עבודה שלמה המפרטת בין היתר את מספר עובדי הניקיון הנדרשים, כמות השעות היומיות ומועדי העבודה, וכן יפורטו סוגי עבודות הניקיון שיבוצעו על בסיס יומי, שבועי, חודשי ותקופתי. בהתאם לדרישות אלו תסוכם תוכנית עבודה ויסופקו חוזה והצעת מחיר רלוונטית.

 

לשירותי ניקיון מקיפים בפתח תקווה בהתאמה אישית מלאה, הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עץ האלון בטלפון 04-8577576 ו- 054-9461848.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן