ניקיון מוסדות

ניקיון מוסדות: איך לשמור על סביבה בריאה ומוגנת?

מוסדות אלו מרכזי פעילות בהם נמצאים לא מעט אנשים לרוב על בסיס יומי. כל מוסד עוסק בתחום אחר כמו חינוך, ממשל, עבודה ציבורית ועוד. ניקיון המוסדות הוא המפתח לשמירה על הבריאות והבטיחות של אלו השוהים או משתמשים בשירותיהם, למשל:

  • ניקיון בבתי ספר: בית הספר הוא המקום בו הילדים והצוות החינוכי מבלים את רוב יומם, כ5-6 פעמים בשבוע. שמירה על הניקיון בבתי הספר היא קריטית לא רק בשמירה על בריאותם, אלא גם בשמירה על ביטחונם ועל היכולת שלהם להתרכז בלימודים.
  • ניקיון בעיריות: מבני העיריות בערים השונות בישראל, פתוחים לטובת התושבים והמבקרים וכמובן, לטובת עובדי העירייה המגיעים אליהם מידי יום. במבנים אלו, מוגשים לציבור מגוון שירותים ציבוריים ולכן, ישנה חשיבות יתרה על אחזקת המבנים ושמירה על ניקיונם בכל עת.
  • ניקיון במוסדות ציבוריים: המוסדות הציבוריים אלו מוסדות העומדים לרשות הציבור ומספקים לו מגוון שירותים כמו בתי משפט, בתי חולים ומשרדי ממשלה. ניקיון ותחזוקה שוטפים של המוסדות הציבוריים, תורמים לתחושת האמינות, היציבות והכוח של הממשל בעיני הציבור.

 

ניקיון מוסדות

 

המאמץ הנדרש לניקוי מוסדות הוא רב, משום שמדובר במבנים גדולים הכוללים מרחבים שונים כמו שירותים, משרדים, מרפסות, משרדי קבלה וכן הלאה.

על מנת לעשות זאת בהצלחה- מומלץ לפנות לחברת 'עץ האלון', חברה מקצועית לניקיון ואחזקה. אנו מציעים שירותי ניקיון ואחזקה למוסדות רבים במשמרות בשעות מגוונות (בוקר וערב), תוך הקשבה והתאמת העבודה לרצונם של לקוחותינו.

שיטת העבודה שלנו כוללת מערך עובדים ומערך פיקוח גדולים, ציוד חדשני ומתקדם לניקיון יסודי (מכונות קרצוף, שואבים תעשייתיים ועוד) ושימוש בחומרים איכותיים במיוחד.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן