ניקיון משרדים בקריות

חברת ניקיון משרדים בקריות

ההתמחות של חברת עץ האלון לאורך שנים רבות היא ביצוע ניקיון משרדים בקריות. הצוותים שלנו מנקים משרדים רבים במרכזי הערים וגם באזורי התעשייה הרבים של הקריות:

  • קריית ביאליק,
  • קריית אתא,
  • קריית מוצקין
  • ואזורים נרחבים נוספים בקריות.

ניקיון משרדים בקריות – מה חשוב לדעת?

הלקוחות הרבים שלנו מודעים לעובדה שחשוב לנו מאד לשמור על בריאותם של העובדים במשרדים ולכן אנו מבצעים עבודות נרחבות ויסודיות בכל אחד מהפרויקטים.
מנהלי החברה המגיעים בפעם הראשונה למשרדים מכתיבים את דרך הפעולה בכל אחד מהמשרדים. מה יש לבצע ובאיזו תדירות, על מה להקפיד ומהן השעות הנוחות ביותר לביצוע המטלות. צוותי העודה מבצעים את הניקיון בדיוק על פי ההנחיות תוך בקרה ופיקוח של מנהלי השטח.

איכות ניקיון המשרד בקריות

ניקיון משרדים בקריות מתבצע תוך הקפדה על שימוש בחומרי ניקוי חדשניים היוצרים אפקט ניקיון וחיטוי בכל מקום. בחדרים, במטבח, בשירותים ובכל מקום נוסף ברחבי המשרד.
השמירה שלנו על אסתטיקה וטיפוח המשרד היא קו מנחה המועבר לכל אחד מהעובדים כדי שכל הלקוחות יהיו שבעי רצון מהעבודה היסודית שלנו.
כל משרד מנוקה באופן יסודי מאבק ומלכלוך, החלונות, קירות המסך וכל הציוד הנלווה. העובדים שלנו דואגים שהמטבח יהיה נעים ונקי עם מלאי של כלים נקיים לשימושם של העובדים וכל המכשור והציוד על השיש עובר ניקוי מקיף.
תשומת לב רבה מוקדשת לחדרי השירותים, מנקים אותם באמצעות אקונומיקה ולא מדלגים על אף כלי סניטרי כך שבתום העבודה הכול מחוטא ונקי.

ניקיון משרדים בקריות הכולל עבודה בגובה

במבנים רבים שבהם אנו אחראים לניקיונם של כל המשרדים, אנו מבצעים מדי פעם גם עבודות בגובה כדי לנקות את החלונות בחלק החיצוני שלהם. החלונות קולטים לכלוך ואבק רב עקב סופות החול האובך ועבודות הבנייה הרבות הנערכות מסביב. מאד לא נעים לעבוד במשרדים שבהם החלונות אינם מבריקים ולכן אנו מבצעים עבודות סנפלינג הכוללות ניקוי מאסיבי של כל החלונות בכל מבנה מהקומות העליונות ועד הקומות התחתונות לרוחבן של כל הקומות.
ניקיון משרדים בקריות כולל סנפלינג כיוון שזוהי השיטה הטובה והנוחה ביותר כדי לבצע ניקיון היקפי בכל המבנה על כל צדיו.

ניקיון משרדים בקריות לאחר שיפוץ

עבור משרדים המבצעים מעת לעת שיפוץ של המשרד אנו מבצעים בנוסף לעבודה השוטפת גם ניקיון משרדים בקריות לאחר שפוץ. עבודה זו כוללת ניקיון כללי והוצאת כל חומרי הבנייה שנותרו במקום, ביצוע של ניקיון מאסיבי בכל שטח המשרד לאור הלכלוך והאבק הרב שהצטבר בו. שימוש בחומרי ניקוי מעולים כדי להחזיר למשרד את הברק והאסתטיקה.

שירותי ניקיון בקריות

שירותי ניקיון משרדים בקריות

ההקמה של משרד חדש היא אירוע משמח, מרגש ומלא בעשייה מבורכת. לא משנה אם זה הוא סניף נוסף לחברה שמגדילה את התפוקה שלה, או מרכז מסחרי חדש שאותו אתם רוצים לצייד במיטב השירותים לעובדים. במידה ואתם מנהלים אחראיים שחושבים על כל הפרטים הקטנים, החשיבה על שירותי ניקיון משרדים בקריות היא אחת מהשאלות הכי בסיסיות והכי חיוניות שאתם רוצים לקבל עליהן תשובה. משום כך, חשוב לעשות את כל המאמצים על מנת ליצור קשר עם חברה מקצועית שתלווה אתכם לאורך השנים. הצוות המקצועי של חברת עץ האלון יעזור לכם לתכנן את סוג השירותים הדרושים לכם ויאפשר לכם לקבל את חוויית העבודה המשרדית המושלמת לכם.

לעובדים שלכם מגיע שירות ניקיון משרדים בקריות

בתור מנהלים אתם רוצים לייצר את שגרת העבודה הטובה ביותר לעובדים שלכם. שגרת עבודה היא מונח רחב מאוד והוא כולל בתוכו במידה מסוימת את הרצון לשמור על סביבת העבודה נקייה. מידי יום ביומו, כל כך הרבה אנשים מסתובבים בחלל הפנים של המשרד שלכם ואתם לא יכולים להרשות לעצמכם לייצר רושם ראשוני מוזנח, בגלל שחשוב לכם לשמר את איכות המותג שלכם. בעזרתם של אנשי חברת שירותי ניקיון משרדים בקריות, אפשר לשמור על הזמן על סביבת העבודה במצב מושלם ולהימנע מאי נעימויות אל מול העובדים שלכם. זו היא השקעה קבועה, עם תוצרים שיאפשרו לעובדים שלכם להתרכז במה שחשוב באמת – יצירת תפוקת עבודה גבוהה במהלך כל ימות השנה. 

כל מה שאתם מצפים, במקום אחד

כעת, ברור לכם שאתם לא יכולים להפעיל את המשרד שלכם, מבלי שיש לכם הסכמות חתומות עם חברת ניקיון מקצועית. החברה יוצרת לכם את לוחות הזמנים המתאימים להרגלי העבודה של הצוות. כמו כן החברה תוכל לספק את ציוד הניקיון שהעובדים צריכים ולהתאים את העובדים למשמרות על בסיס הצרכים והדרישות שלכם. כך שלא תהיה לכם כל דרישה להתערב בעבודה שלנו, אנשי חברת עץ האלון, ואתם תדעו שאתם מקבלים את השירות הטוב והמיטיב, לטובת המשרד שלכם ואנשי הצוות היקרים.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן