שירותי ניקיון משרדים בהרצליה

ניקיון משרדים בהרצליה – טיפים לבחירת חברת ניקיון

 

לכל ברור שחלק אינטגראלי מניהול תקין של משרד בהרצליה הוא הקפדה על מרחב עבודה נקי שנעים ונוח לשהות בו. על ניקיונו של המרחב אמונה חברת ניקיון מקצועית הפועלת באזור הרצליה ומספקת מענה לכל צרכי המשרד.

איך לבחור חברת ניקיון משרדים בהרצליה?

יש לכם משרד בהרצליה ואתם מחפשים עבורו חברת ניקיון שתספק שירות מקצועי ויעיל? הבעיה היא שיש בשוק לא מעט חברות המציעות שירותי ניקיון בהרצליה וקשה לדעת באיזו חברה לבחור מתוך ההיצע. אם המצב מוכר לכם, קבלו שורה של טיפים ודגשים לבחירת חברת ניקיון משרדים בהרצליה.

  • בין נותני השירות בתחום הניקיון, העדיפו לניקוי המשרד בהרצליה חברה על פני עובד עצמאי. עדיף גם שתהיה זו חברה גדולה וותיקה, מובילה ומומלצת, בעל אישור על ידי משרד התמ"ת, המספקת מענה שלם לכול צרכי הניקיון של העסק תחת כתובת אחת.
  • הבינו מראש מהם צרכי הניקיון שלכם, בין היתר מבחינת שעות הניקיון במהלך השבוע (בין אם על בסיס יומי או מספר פעמים בשבוע). בעיקרון, ככול שמדובר במשרד יותר גדול עם יותר חללים ויותר עובדים ומבקרים, כך יש צורך ביותר שעות ניקיון עבורו.
  • הבחירה בחברה גדולה שיש לה כוח אדם משמעותי תספק לכם רמה גבוהה של גמישות בבחירת מועדי ניקוי המשרד, לרבות שעות בוקר מוקדמות או שעות ערב מאוחרות. כמו כן, עם חברה גדולה תמיד יהיה מי שיגבה את עובדי הניקיון הקבועים של המשרד במידה ואינם יכולים להגיע, כך שהחברה תספק עובדים מחליפים במקומם.
  • שימו לב ללוחות הזמנים ובחרו רק חברה שעובדיה מקפידים להגיע בשעה היעודה ומסיימים לעבוד במועד שנקבע מראש.
  • בחנו גם את טיב חומרי הניקוי שבהם חברת הניקיון עושה שימוש. שימו דגש על חומרי ניקוי וחיטוי נושאי תו תקן, שיבטיחו את איכות הניקיון וקבלת סביבת עבודה נעימה ובריאה.
  • בחרו בחברה המספקת מענה מותאם אישית לצורכי הניקיון של המשרד. המענה כולל בין היתר שטיפת רצפות, ניקוי חלונות, שאיבת אבק, ניקוי רהיטים, ניקוי מחשבים ומוצרי אלקטרוניקה, ניקוי מדפים, חדרי שירותים, מטבחונים וכו'.
  • בהגדרת צרכי הניקוי השוטפים של המשרד הכניסו גם צרכים מיוחדים, שיכולים להיות תקופתיים או חד פעמיים, וודאו שחברת הניקיון יכולה לספק גם עבורם מענה. מדובר בצרכים כדוגמת ניקוי של המקרר פעם בשבוע, ניקוי חודשי של מחסן ציוד, ניקוי חודשי של חלונות בגובה, פוליש רצפות פעם בחודשיים, ניקוי של המשרד אחרי שיפוץ או אחרי אירוע ועוד.
  • בררו אם לחברה יש נוהל מסודר לניקוי המשרד. כלומר, אם יש לה נהלי ניקוי שוטפים שצריך לבצע בכל יום, פעם בשבוע, פעם בחודש וכדומה. למשל, על בסיס יומי הנוהל לרוב יתחיל בניקוי אבק מפריטי ריהוט, מסכי מחשב, מדפים וכדומה. אחר כך יעברו לניקוי המטבח, שטיפת כלים וסידור המקום, ריקון פחי אשפה, ניקוי חדרי שירותים באופן יסודי לרבות החלפת ניירות טואלט וניקוי מראות, ולבסוף יישטפו רצפות המשרד.
  • שימו לב לאיכות עובדי הניקיון שמועסקים בחברה ולכך שמדובר בצוות קבוע, אחראי ואיכותי, שעבר הכשרות מקצועיות ויש לו תודעת שירות גבוהה. לאחר מכן, לאורך זמן יש לבדוק שהצוות יודע לבצע את המטלות באופן מדויק בהתאם להנחיות. שימו לב גם שמדובר בצוות המודע לפעילות המשרדית שמתרחשת סביבו, ויודע כיצד להתנהל באופן שלא יפריע לה.
  • חברה מקצועית גם תדאג לפקח ולבקר את עבודת המנקים שלה, כאשר המפקחים יגיעו מדי פעם לבחון את איכות העבודות בשטח. מבחינתכם, המפקחים הם כתובת שמודעת לפעולות העובד וניתן לפנות אליה בכל בעיה שצצה מולו.
שירותי ניקיון בהרצליה

חברת ניקיון מומלצת בהרצליה

אם אתם מחפשים חברת ניקיון מקצועית ומומלצת בהרצליה, העונה לכל הקריטריונים שלעיל, כדאי לכם ליצור קשר עם חברת עץ האלון. החברה תספק בכתובת אחת מענה יעיל ואמין לכל צרכי הניקיון והתחזוקה של המשרד שלכם.

 

לשירותי ניקיון משרדים מקצועי בהרצליה הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברת עץ האלון בטלפון 04-8577576 ו- 054-9461848.

לקבלת הצעת מחיר

המשרד מלוכלך? מעדיף לעבוד עם חברת ניקיון משרדים קפדנית במיוחד?
מהיום כבר לא צריך להמשיך לחפש!
אנו מקפידים על ניקיון משרדים יסודי בכל יום, בכל שעה לצד פיקוח הדוק

דילוג לתוכן